YHTEYSTIEDOT

Midpointed Oy

010 231 4500
info@midpointed.fi

myynti@midpointed.fi

Erottajankatu 5, 00130 Helsinki

 

Premium Support

010 231 4505
tukipalvelu@midpointed.fi

Oulun Palvelukeskus

Nahkatehtaankatu 2, 90130, Oulu

 

Tuomas Malme

TUOMAS MALME

Development Manager

041 432 3549

tuomas.malme@midpointed.fi

Jouni Särkinen
JOUNI SÄRKINEN

Key Account Manager

050 337 8188

jouni.sarkinen@midpointed.fi

MARKO NOUSIAINEN

Director, Customer Relations

040 184 6083

marko.nousiainen@midpointed.fi

Lauri Alavuo

LAURI ALAVUO

Chief Technology Officer

lauri.alavuo@midpointed.fi

Julia Myllylä

JULIA MYLLYLÄ

Marketing Specialist

041 529 2117

julia.myllyla@midpointed.fi

KIMMO KAURALA

System Specialist

kimmo.kaurala@midpointed.fi

KAMAL PANTHI

Lead Developer

kamal.panthi@midpointed.fi

Hannu Kreivi

HANNU KREIVI

Service Manager

hannu.kreivi@midpointed.fi

ANU INGELIUS

Dynamics Specialist

anu.ingelius@midpointed.fi

Henrik Huhtaluoma

HENRIK HUHTALUOMA

IT- Specialist

henrik.huhtaluoma@midpointed.fi

Henri Pitkänen

HENRI PITKÄNEN

IT- Specialist

henri.pitkanen@midpointed.fi

Lauri Harju

LAURI HARJU

Dynamics Specialist

lauri.harju@midpointed.fi

MARKUS ERKKILÄ

IT-Specialist

markus.erkkila@midpointed.fi

SALMINEN

Goshawk

salminen@midpointed.fi

Ota Yhteyttä





Olen Kiinnostunut: (*)
IT-PalvelutOffice 365Dynamics 365GDPR

Kaikki meille lähetetyt tiedot käsitellään henkilötietojen käsittelyä koskevan Suomen lainsäädännön mukaisesti. Lue lisää

Laskutus

Verkkolaskuosoite: FI2912353000104645
Operaattori: Nordea
Operaattoritunnus: NDEAFIHH
Pdf-laskut: laskutus@midpointed.fi